1ο Vari Open 2010 (VSC Fall-Winter Series)

Το Σαββατοκύριακο 13-14 Νοεμβρίου ολοκληρώθηκε το 1ο Vari Open 2010 (VSC Fall-Winter Series) στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Vari Sports Club.

Μετά από έναν εντυπωσιακό αγώνα, νικητές στους άντρες αναδείχτηκαν οι Ανδριάς Ν.- Μανδάλης Ν. έναντι των Χούτου Η. – Μαρτίνου Π. με νίκη 2-0 σετ (16-14, 15-13). Παράλληλα, στο ταμπλό των γυναικών, τη νίκη πήραν οι Γεωργοπούλου Μ.- Οικονόμου Μ. ύστερα από την αναμέτρηση με τις Φιλιώτη Δ.- Ντίνου Λ. με σκορ 2-0 σετ (15-11 15-12).

1ο Vari Open 2010


Πιο αναλυτικά τα αποτελέσματα του τουρνουά, έχουν ως εξής:

ΤΑΜΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος Γύρος
1 ΜΗΛΕΣΗΣ / ΖΙΚΟΣ ΡΕΒΕΛΑΣ / ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 2 - 0
2 ΜΠΙΘΕΛΗΣ / ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0 - 2
3 ENRICO / GUILIO ΔΑΜΑΣΚΟΣ / ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 0 - 2
4 ΑΝΔΡΙΑΣ / ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΠΑΤΙΤΣΑΣ 2 - 1
2ος Γύρος
5 ΜΗΛΕΣΗΣ / ΖΙΚΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ / ΧΟΥΤΟΣ 2 - 0
6 ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΣΦΥΡΗΣ 0 - 2
7 ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ / ΠΕΤΖΕΤΑΚΗΣ ΔΑΜΑΣΚΟΣ / ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 0 - 2
8 ΑΝΔΡΙΑΣ / ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΚΟΣΚΙΝΙΔΗΣ / ΜΠΑΡΟΥΙΡ 2 - 0
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 9οι
9 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΠΑΤΙΤΣΑΣ ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0 - 1
10 ENRICO / GUILIO ΜΗΛΕΣΗΣ / ΖΙΚΟΣ 0 - 1
11 ΜΠΙΘΕΛΗΣ / ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΟΣΚΙΝΙΔΗΣ / ΜΠΑΡΟΥΙΡ 1 - 0
12 ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ / ΠΕΤΖΕΤΑΚΗΣ ΡΕΒΕΛΑΣ / ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1 - 0
3ος Γύρος
13 ΜΑΡΤΙΝΟΣ / ΧΟΥΤΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΣΦΥΡΗΣ 1 - 0
14 ΔΑΜΑΣΚΟΣ / ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΑΣ / ΜΑΝΔΑΛΗΣ 0 - 1
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι
15 ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΛΕΣΗΣ / ΖΙΚΟΣ 1 - 0
16 ΜΠΙΘΕΛΗΣ / ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ / ΠΕΤΖΕΤΑΚΗΣ 1 - 0
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι
17 ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΑΣΚΟΣ / ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 0 - 1
18 ΜΠΙΘΕΛΗΣ / ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΣΦΥΡΗΣ 0 - 1
Ημιτελικοί
19 ΔΑΜΑΣΚΟΣ / ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ / ΧΟΥΤΟΣ 0 - 1
20 ΑΝΔΡΙΑΣ / ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΣΦΥΡΗΣ 1 - 0
Τελικός
21 ΜΑΡΤΙΝΟΣ / ΧΟΥΤΟΣ ΑΝΔΡΙΑΣ / ΜΑΝΔΑΛΗΣ 0 - 1

 

 

ΤΑΜΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος Γύρος
1 ΜΩΡΑΙΤΗ / ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΖΕΝΙΑ 0 - 2
2 ΣΦΥΡΗ / ΚΟΥΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ / ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 0 - 2
3 ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ / ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΛΕΤΣΗ / ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ 0 - 2
4 ΧΡΟΥΣΑΛΑ / ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΛΑΛΑ / ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 2 - 0
5 ΜΕΤΣΙΟΥ / ΔΕΛΛΗ ΤΣΙΟΥΣΤΑ / ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ 1 - 2
6 ΚΡΙΚΗ / ΚΡΙΚΗ ΓΕΝΤΗ / ΧΑΣΟΜΕΡΗ 0 - 2
7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΡΟΔΗΜΟΥ / ΓΕΡΟΛΑΙΜΟΥ 0 - 2
8 ΝΤΙΝΟΥ / ΦΙΛΙΩΤΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ / ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗ 2 - 0
2ος Γύρος
9 ΔΗΜΗΤΡΑ / ΖΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ / ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 1 - 2
10 ΜΠΟΛΕΤΣΗ / ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΧΡΟΥΣΑΛΑ / ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ 2 - 0
11 ΤΣΙΟΥΣΤΑ / ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ ΓΕΝΤΗ / ΧΑΣΟΜΕΡΗ 2 - 0
12 ΖΑΡΟΔΗΜΟΥ / ΓΕΡΟΛΑΙΜΟΥ ΝΤΙΝΟΥ / ΦΙΛΙΩΤΗ 0 - 2
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 13οι
13 ΜΩΡΑΙΤΗ / ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΣΦΥΡΗ / ΚΟΥΚΗ 0 - 1
14 ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ / ΚΟΥΒΑ ΛΑΛΑ / ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 0 - 1
15 ΜΕΤΣΙΟΥ / ΔΕΛΛΗ ΚΡΙΚΗ / ΚΡΙΚΗ 1 - 0
16 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ / ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗ 0 - 1
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 9οι
17 ΣΦΥΡΗ / ΚΟΥΚΗ ΓΕΝΤΗ / ΧΑΣΟΜΕΡΗ 1 - 0
18 ΛΑΛΑ / ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΖΑΡΟΔΗΜΟΥ / ΓΕΡΟΛΑΙΜΟΥ 1 - 0
19 ΜΕΤΣΙΟΥ / ΔΕΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ / ΖΕΝΙΑ 1 - 0
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ / ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗ ΧΡΟΥΣΑΛΑ / ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ 0 - 1
3ος Γύρος
21 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ / ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΛΕΤΣΗ / ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ 2 - 0
22 ΤΣΙΟΥΣΤΑ / ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ ΝΤΙΝΟΥ / ΦΙΛΙΩΤΗ 1 - 2
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι
23 ΣΦΥΡΗ / ΚΟΥΚΗ ΛΑΛΑ / ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 1 - 0
24 ΜΕΤΣΙΟΥ / ΔΕΛΛΗ ΧΡΟΥΣΑΛΑ / ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ 1 - 0
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι
25 ΣΦΥΡΗ / ΚΟΥΚΗ ΜΠΟΛΕΤΣΗ / ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ 1 - 0
26 ΜΕΤΣΙΟΥ / ΔΕΛΛΗ ΤΣΙΟΥΣΤΑ / ΧΕΙΛΑΔΑΚΗ 1 - 0
Ημιτελικοί
27 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ / ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΤΣΙΟΥ / ΔΕΛΛΗ 1 - 0
28 ΝΤΙΝΟΥ / ΦΙΛΙΩΤΗ ΣΦΥΡΗ / ΚΟΥΚΗ 1 - 0
Τελικός
29 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ / ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΙΝΟΥ / ΦΙΛΙΩΤΗ 1 - 0