Amateur Mixed Beach Volley Open 2009

To Vari Sports Club διοργάνωσε με επιτυχία το Beach Volley Mixed Open 31 Οκτωβρίου με 1 Νοεμβρίου με πρώτο βραβείο 2 εισητήρια business class με επιστροφή στο Dubai από την Emirates Airlines.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α/Α ΗΜ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ROUND 1
1 18/7 ΣΦΥΡΗ / ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΒΥΕ 2-0
2 18/7 ΜΑΡΟΥΤΑΣ / ΓΑΛΙΓΑΛΗ ΔΟΥΚΑΣ / ΜΠΟΛΕΤΣΗ 2-0
3 18/7 ΧΡΟΥΣΑΛΑ / ΜΙΧΑΙΛΗΔΗΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑ / ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ 0-2
4 18/7 ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ / ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΚΩΛΕΤΤΗ / ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ 2-0
5 18/7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΥΕ 2-0
6 18/7 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΠΟΥΚΛΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0-2
7 18/7 ΜΑΝΔΑΛΗΣ / ΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ / ΖΗΚΟΥ 1-2
8 18/7 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ / ΦΙΛΑΛΗΘΗ ΒΥΕ 2-0
9 18/7 ΓΚΟΦΑ / ΜΑΓΡΙΠΠΗΣ ΒΥΕ 2-0
10 18/7 ΑΝΔΡΙΑΣ / ΚΑΡΝΑΒΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ / ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ 2-0
11 18/7 ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ / ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΙΓΓΟΥ / ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ 2-0
12 18/7 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ / ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΥΕ 2-0
13 18/7 ΖΕΡΜΑΣ / ΦΙΛΙΩΤΗ ΒΥΕ 2-0
14 18/7 ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ / ΝΑΣΕΝΤ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΚΟΥΡΕΛΟΥ 0-2
15 18/7 ΣΠΙΓΓΟΣ / ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΖΟΦΟΛΗΣ / ΚΟΛΛΙΑ 0-2
16 18/7 ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΥΕ 2-0
ROUND 2
17 18/7 ΣΦΥΡΗ / ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΜΑΡΟΥΤΑΣ / ΓΑΛΙΓΑΛΗ 2-1
18 18/7 ΣΑΛΑΠΑΤΑ / ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ / ΒΛΑΣΕΡΟΥ 1-2
19 18/7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΠΟΥΚΛΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0-2
20 18/7 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ / ΖΗΚΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ / ΦΙΛΑΛΗΘΗ 2-0
21 18/7 ΓΚΟΦΑ / ΜΑΓΡΙΠΠΗΣ ΑΝΔΡΙΑΣ / ΚΑΡΝΑΒΑ 0-2
22 18/7 ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ / ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ / ΟΡΦΑΝΟΣ 2-0
23 18/7 ΖΕΡΜΑΣ / ΦΙΛΙΩΤΗ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΚΟΥΡΕΛΟΥ 0-2
24 18/7 ΖΟΦΟΛΗΣ / ΚΟΛΛΙΑ ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 0-2
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 17οι
25 18/7 ΔΟΥΚΑΣ / ΜΠΟΛΕΤΣΗ ΖΟΦΟΛΗΣ / ΚΟΛΛΙΑ 0-1
26 18/7 ΚΩΛΕΤΤΗ / ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΖΕΡΜΑΣ / ΦΙΛΙΩΤΗ 1-0
27 18/7 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ / ΟΡΦΑΝΟΣ 1-0
28 18/7 ΜΑΝΔΑΛΗΣ / ΝΤΙΝΟΥ ΓΚΟΦΑ / ΜΑΓΡΙΠΠΗΣ 1-0
29 19/7 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ / ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ / ΦΙΛΑΛΗΘΗ 1-0
30 18/7 ΣΠΙΓΓΟΥ / ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0-1
31 18/7 ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ / ΝΑΣΕΝΤ ΣΑΛΑΠΑΤΑ / ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ 0-1
32 19/7 ΣΠΙΓΓΟΣ / ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΜΑΡΟΥΤΑΣ / ΓΑΛΙΓΑΛΗ 0-1
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 13οι
33 19/7 ΖΟΦΟΛΗΣ / ΚΟΛΛΙΑ ΚΩΛΕΤΤΗ / ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ 1-0
34 19/7 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΔΑΛΗΣ / ΝΤΙΝΟΥ 1-0
35 19/7 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ / ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0-1
36 19/7 ΣΑΛΑΠΑΤΑ / ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΜΑΡΟΥΤΑΣ / ΓΑΛΙΓΑΛΗ 1-0
ROUND 3
37 19/7 ΣΦΥΡΗ / ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ / ΒΛΑΣΕΡΟΥ 1-2
38 19/7 ΜΠΟΥΚΛΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ / ΖΗΚΟΥ 2-0
39 19/7 ΑΝΔΡΙΑΣ / ΚΑΡΝΑΒΑ ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ / ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 0-2
40 19/7 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΚΟΥΡΕΛΟΥ ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2-1
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 9οι
41 19/7 ΖΟΦΟΛΗΣ / ΚΟΛΛΙΑ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ / ΖΗΚΟΥ 1-0
42 19/7 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΦΥΡΗ / ΠΙΠΕΡΓΙΑΣ 1-0
43 19/7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 0-1
44 19/7 ΣΑΛΑΠΑΤΑ / ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΣ / ΚΑΡΝΑΒΑ 0-1
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι
45 19/7 ΖΟΦΟΛΗΣ / ΚΟΛΛΙΑ ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0-1
46 19/7 ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΣ / ΚΑΡΝΑΒΑ 1-0
ROUND 4
47 19/7 ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ / ΒΛΑΣΕΡΟΥ ΜΠΟΥΚΛΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0-2
48 19/7 ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ / ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΚΟΥΡΕΛΟΥ 0-2
Οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι
49 19/7 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗΣ / ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1-0
50 19/7 ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΙΤΑΝΑΡΟΣ / ΒΛΑΣΕΡΟΥ 1-0
SEMI-FINALS
51 19/7 ΜΠΟΥΚΛΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0-2
52 19/7 ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ / ΚΟΥΡΕΛΟΥ ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 0-2
FINAL
53 19/7 ΜΠΕΛΙΓΡΑΤΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΙΤΟΣ / ΞΙΑΡΧΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 0-2